Strony internetowe Radom
kontakt
Strony internetowe
strony internetoweProfesjonalne strony internetowe to innymi słowy dochodowe strony internetowe, które są idealnym miejscem na reklamę Twojej firmy w sieci. Nie czekaj, zadzwoń pod nr. 503-146-490 i uzyskaj więcej informacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie - wysoka jakość i duże doświadczenie gwarantują solidne wykonanie usługi. Zapraszamy.

Dlaczego zalecane jest pozycjonować strony internetowe?

Data: Luty 20, 201415:21

<!–start–>Optymalizacja SEO witryny www jest formą marketingu. Ewentualni kontrahenci szukając usługi czy produktu będą jej szukać wpisując jej nazwę w wyszukiwarce. W mniejszości wypadków wyszukiwana jest strona www konkretnej firmy bądź sklepu. Dlatego również warto pozycjonować stronę pod względem słów priorytetowych dotyczących oferty. Drugorzędną sprawą jest promocja samej marki.

W jaki sposób pozycjonować stronę? Oprócz zlecanych płatnych rozwiązań (które de facto są w wielu przypadkach kosztowne) można spróbować własnych sił, ucząc się przy okazji zasad jakimi rządzi się świat pozycjonowania.

Podstawą w pozycjonowaniu jest tworzenie publikacji, wiadomości czy opisów w taki sposób, aby same w sobie zawierały słowa kluczowe, które będą indeksowane poprzez wyszukiwarkę. Jest to najprostszy metoda, który wymaga wyłącznie odrobiny wprawy i nie są konieczne rzadne czynności po napisaniu samego publikacji.

Ważne elementy muszą być wyróżnione – pogrubienie czy duża czcionka to podstawa. Wszelkie header’y i opisowe skróty muszą być dobrze widoczne i czytelne. Należy jednak pamiętać o nie nadużywaniu tych elementów, gdyż im więcej ich na stronie, tym mniejszą posiadają wagę i siłę działania.

Stosuj animacje flash jedynie dla elementów, które nie muszą być indeksowane przez wyszukiwarkę. Najlepiej zupełnie zrezygnować z ich używania i przejść na dużo wygodniejsze rozwiązania – np. jQuery.

Bardzo zalecane jest, by slogan i logo były w formie tekstowej. Są to praktycznie najważniejsze szczegóły na stronie. Są duże, znajdują się najwyżej – więc zadbajmy żeby nie były one w formie graficznej. Wyjątkiem jest niewątpliwie logo obrazkowe, które nie może zostać odzwierciedlone w formie tekstu.

Kolejność elementów – im ważniejszy, tym powinien znajdować się wyżej. Nazwy produktu czy artykułu muszą rzucać się w oczy. Na dole strony możemy pozwolić sobie na umieszczenie odnośników do regulaminu czy treści dotyczącej praw autorskich. Są one na pewno istotne, lecz propozycja firmy jest najważniejsza i musimy ją wypromować.

Te kilka głównych porad powinno wystarczyć do całkiem darmowego przystosowania strony do dobrego SERO. Tak zbudowana strona będzie świetnie indeksowana przez wyszukiwarki internetowe, co przełoży się na wyniki naszej witryny znajdujące się na pierwszych wortalach. A taki jest teraz cel pozycjonowania.

No related posts.