Strony internetowe Radom
kontakt
Strony internetowe
strony internetoweProfesjonalne strony internetowe to innymi słowy dochodowe strony internetowe, które są idealnym miejscem na reklamę Twojej firmy w sieci. Nie czekaj, zadzwoń pod nr. 503-146-490 i uzyskaj więcej informacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie - wysoka jakość i duże doświadczenie gwarantują solidne wykonanie usługi. Zapraszamy.

Serwer w kraju czy poza nim?

Data: Listopad 7, 201313:59

Fizyczne położenie serwerów hostingowych ma możliwość mieć wpływ na naszą stronę, bloga czy forum. Zgodnie z obowiązującą fizyką, im większa jest odległość, tym więcej czasu potrzeba na pokonanie tej drogi. Zasada ta także dotyczy przewodów, którymi komputery podłączone są do internetu.

Jeśli zatem nasza strona będzie umiejscowiona na serwerach znajdujących się na innym kontynencie niż odwiedzający, ma możliwość to negatywnie wpłynąć na czas ładowania strony. A związane jest to aktualnie z tym, iż dane muszą pokonać długą drogę, zanim zostaną dostarczone do odbiorcy.

Najlepszym rozstrzygnięciem jest umieszczenie strony w tym samym państwie, dla których przeznaczona jest witryna. Jeżeli posiadamy głównie polskich nabywców, warto wykupić konto hostingowe w tymże kraju. Można czasem zaryzykować i korzystać z usług okolicznych państw, które mogą mieć bardziej atrakcyjną propozycję, mimo tego, iż są odrobinę oddalone (nie powinno to być widoczne dla codziennego użytkownika).

Sytuacja komplikuje się, jeśli mamy bogatą propozycję, dla kontrahentów z całego świata, lub choćby kilku oddalonych od siebie państw. Warto wtedy przygotować wielojęzyczną stronę, z różnymi końcówkami domen, a strony ulokować adekwatnie blisko odwiedzających. Wtedy jakość usług pozostanie na stałym poziomie dla wszystkich.

No related posts.

Kategorie: Jaki hosting ...