Strony internetowe Radom
kontakt
Strony internetowe
strony internetoweProfesjonalne strony internetowe to innymi słowy dochodowe strony internetowe, które są idealnym miejscem na reklamę Twojej firmy w sieci. Nie czekaj, zadzwoń pod nr. 503-146-490 i uzyskaj więcej informacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie - wysoka jakość i duże doświadczenie gwarantują solidne wykonanie usługi. Zapraszamy.

Metatagi i ich znaczenie na pozycjonowanie

Data: Czerwiec 20, 201221:52

Metaznaczniki pozwalają wyszukiwarkom określenie zawartości tematycznie witryny www – w bardzo szybki sposób. Zamieszczone są z reguły w pliku index.php lbądź też index.html.
. META KEYWORDS
Są to wyrażenia albo frazy – słowa kluczowe, które internauci wpisują w wyszukiwarki, chcąc wyszukać interesujące dane. Pozycjonując stronę powinno się wyselekcjonować listę najbardziej istotnych dla strony słów głównych, którymi zamierzamy windować swoją stronę w wynikach wyszukiwania. Poniekąd oczywiste jest, iż każdy chciałby, aby jego strona miała jak najlepsze wyniki w wyszukiwarkach na setki słów priorytetowych, natomiast stosuje się oczywiste ograniczenie w tym zakresie. Pamiętajmy, że im mniejsza liczba słów kluczowych, tym większa będzie ich wartość dla wyszukiwarki.
Istotne! – Keywords wpisujemy po przecinku i bez spacji.
. TAG TITLE
Znacznik title to tytuł prodstrony wyświetlany na samej górze w pasku przeglądarki internetowej. Powinna tam znaleźć się krótka i konkretna informacja na temat strony.
Bajecznie istotne jest to, aby umieścić w tym miejscu wyrazy zasadnicze, które dobrze opiszą treść strony, gdyż title stanowi odnośnik do strony i powinien informować internatów, jakie treści znajdą na stronie.
. META DESCRIPTION
Tag description to opis strony, który pokazywany jest w wyszukiwarkach w miejscu opisu strony tuż pod jej nazwą/tytułem. Jednakże nie jest pokazywany wprost na stronie. Tutaj polecam wstawić niezbyt rozbudowany opis strony ze słowami kluczowymi. Przykładowo onet.pl akceptuje do 250 znaków.
Po pojawieniu się wyników wynajdowania danej frazy, zobaczymy TITLE strony, pod spodem DESCRIPTION, a dopiero na końcu adres URL.

 

No related posts.