Strony internetowe Radom
kontakt
Strony internetowe
strony internetoweProfesjonalne strony internetowe to innymi słowy dochodowe strony internetowe, które są idealnym miejscem na reklamę Twojej firmy w sieci. Nie czekaj, zadzwoń pod nr. 503-146-490 i uzyskaj więcej informacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie - wysoka jakość i duże doświadczenie gwarantują solidne wykonanie usługi. Zapraszamy.

Znaczniki meta i ich znaczenie na pozycjonowanie serwisów

Data: Czerwiec 9, 201301:50

Metatagi pozwalają wyszukiwarkom określenie witryny www – w bardzo szybki sposób. Umieszczone są z reguły wewnątrz pliku index.php ub index.html.
. META KEYWORDS
To wyrażenia lub frazy – słowa kluczowe, które internauci wpisują do wyszukiwarki, chcąc wyszukać interesujące informacje. Pozycjonując stronę należy wybrać zestaw najbardziej istotnych dla strony słów podstawowych, którymi chcemy windować naszą stronę w wynikach wyszukiwarki. Wiadomo, iż właściwie każdy chciałby, ażeby jego strona miała najwyższe pozycje w wyszukiwarkach na dziesiątki fraz kluczowych, jednak stosuje się niewątpliwe ograniczenie w tym zakresie. Należy zapamiętać, że im im mniej wprowadzimy słów podstawowych, tym wyższa będzie ich wartość dla wyszukiwarek.
Pamiętajmy! – Keywords wpisujemy po przecinku i bez spacji.
. TAG TITLE
Tag title to tytuł prodstrony wyświetlany na samej górze w pasku przeglądarki internetowej. Powinna w nim znajdować się niedługa i konkretna informacja odnośnie treści strony.
Niebywale istotne jest to, aby umieścić tu wyrażenia kluczowe, które najlepiej opiszą naszą stronę, gdyż tytuł stanowi adres www do strony więc powinien informować internatów, jakie informacje znajdą na stronie.
. DESCRIPTION
Znacznik description to opis strony, który wyświetlany jest w wyszukiwarkach w miejscu opisu strony tuż pod jej nazwą/tytułem. Jednak nie jest pokazywany bezpośrednio w treści strony. Tutaj dobrze wstawić niezbyt rozbudowany opis strony ze słowami kluczowymi. Na przykład wp.pl akceptuje do 250 znaków.
Po pojawieniu się wyników odnajdywania danej frazy, ujrzymy TITLE strony, niżej DESCRIPTION, a dopiero na końcu adres URL.

–>

 

No related posts.